Teatame, et meie veebisait kasutab küpsiseid, et koostada statistikat, mis aitab meil pakkuda teile meie saidi parimat kogemust. Kui soovite, saate lisateavet või lülitage need välja. Klõpsates nupul "Nõustu", nõustute küpsiste kasutamis Präänikute poliitika
Tagasi uudiste juurde  

Pagariäri Pärnamäed tootevalikusse lisandub gluteenivaba tootesari

Pagariäri Pärnamäed tootevalikusse lisandub gluteenivaba tootesari

Ettevõtte OÜ Pärnamäed, mis on laiemalt tuntud Pagariäri Pärnamäed nime all, on alustanud gluteenivabade toodete pakkumist Eesti turul. Tagamaks nende vastavuse seatud nõuetele, toodetakse gluteenivabu tooteid OÜ Pärnamäed eritellimusel SIA Liepkalni spetsiaalses pagarikojas.

Pagariäri Pärnamäed uus gluteenivaba tootesari on loodud, mõeldes gluteenivaba elustiili harrastajatele ja toidutalumatuse või -allergiaga inimestele. Kuigi koostise poolest on uued tooted erinevad, ei jää nende maitse paljudele klientidele lemmikuks saanud klassikalistele kondiitritoodetele alla.

Gluteenivabu pagaritooteid valmistatakse eraldi pagarikojas. See välistab väikesemagi võimaluse nisu, kaera, odra ja rukki osakeste sattumiseks toodetesse.

Algselt koosneb gluteenivaba sari kümnest tootest – soolastest ja magusatest küpsistest, brownie’dest ja keeksidest. Mõeldes neile ostjatele, kellel on lisaks ka laktoositalumatus, on sarja lisatud kaks laktoosivaba toodet.

Sortiment

Gluteenivabad tooted on müügil alates 15. märtsist pagariäri Pärnamäed poes ja teistes kauplustes üle Eesti. Gluteenivabad tooted on käsitöö, nagu ka kogu ülejäänud OÜ Pärnamäed tootevalik!

 

OÜ Pärnamäed tegutseb Eestis alates 2011. aastast ja pakub klientidele laias valikus leiva- ja kondiitritooteid. Alates 2018. aastast asub OÜ Pärnamäed tootmine uues pagarikojas Tallinna-Pärnu-Ikla maantee (E67 – Via Baltica) 140. kilomeetril aadressil Põhimaantee 4.